Zakładasz firmę?

Jeśli masz pomysł na własną działalność gospodarczą, pomożemy Ci oszczędzić Twój czas oraz doradzimy Ci w sprawach z zakresu księgowości oraz kadr.

Zajmujemy się biurokracją

Całość spraw formalnych związanych z zakładaniem działalności gospodarczej przejmujemy na siebie. W Twoim imieniu załatwimy wszystkie formalności w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Doradzamy

Każda firma ma inny profil działalności. W polskim prawie podatkowym istnieje kilka różnych form opodatkowania. Doradzimy Ci, jaką z nich wybrać, by płacić jak najniższe podatki.

Płacisz mniej

Wiemy jak duże wydatki ponosi osoba rozpoczynająca działalność gospodarczą, dlatego specjalnie z myślą o nowych firmach wprowadziliśmy rabat na usługi księgowe. Przez pierwsze dwa miesiące za nasze usługi zapłacisz tylko 50% wartości ustalonej na umowie.

Start–upy

Zdajemy sobie sprawę, że działalność coraz większej ilości firm prowadzona jest wyłącznie w internecie. Płynnie poruszamy się po świecie nowych technologii i mamy doświadczenie w rozliczaniu nowoczesnych przedsiębiorstw. Wiemy, jak rozliczać Google AdWords, AdSense, PayPal i wiele innych rzeczy, o których biura z księgowymi starszej daty nie mają pojęcia ;-)

Sprawdź zakres naszych usług, lub też skontaktuj się z nami.